סדנא פסח עם רות אלן

זמן רב לא ראתה החווה החקלאית בפרדס חנה פעילות כה אינטנסיבית – שלשה ימים של סדנאות נוער ויום של תחרויות – יום ארוך ומלא- 350 כניסות !
המאמנת והשופטת – מטקסס – הגברת רות אלן – שופטת NRHA AQHA APHA NSBA..... צריך יותר??
44 בני נוער במספר – נוער טוב! נוער רוכב עם שאיפות גדולות, רעבים וצמאים לידע ולתרגול. שותים את דברי המאמנים סדנא אחר סדנא ותמיד מחפשים עוד. נשארים כשהסדנא שלהם מסתיימת – אולי הצעירים יזדקקו לעזרה ואולי במקרה ילמדו משהו נוסף שהתפספס ברגע של חוסר הקשבה .

והתחרות – כן התחרות ביניהם רצינית – כי כולם רוצים להשאיר רושם טוב וכולם רוצים לצאת ולהתחרות בחו"ל. כולם יודעים שנחמד להיות חשוב וטוב ומוכשר אבל לא פחות חשוב להיות נחמד, מנומס ורציני. כולם יודעים שהכל קובע – לא רק התחרויות. חשוב לעשות רושם טוב על המאמן שבסוף הסדנא יחווה דעה עליהם – מתאים, לא מתאים, מוקדם מדי או צעיר מדי ואולי לא מספיק ניסיון...

והפעם הצטרפה קבוצה ששמה טרום קבוצת "אביב" כן כן כמו טרום גן חובה. הם כל כך רצו , והתאפשר, אז נתנו להם לטעום קצת לימודים באנגלית – לא מזיק...הכנה טובה.
מקום טוב מצאנו לנו בפרדס חנה – שם גם ייסדנו את העמותה שלנו לפני שנים מספר. מקום לישון, מקום לאכול והכי חשוב – להתקלח בסוף היום.

האירוח חם והאנשים הטובים הנעימו על השהיה- תודה לרני לדני לשלומי וכמובן לרותי מהפנימיה שדאגה שיהיה לנו נוח וטוב. ומה למדנו? הרבה הרבה הורסמנשיפ וגם קצת פלז'ר – איך להציג, איך להתמודד עם כל מהלך ואיך להרשים את השופט ומה הוא רוצה לראות ומה לא כמובן. איך לבצע את המעברים תוך כדי המקצה על מנת להסתדר במקום שלך ולא להפריע לחבריך. למי שמציג בכתות בהם מעל 36 מתחרים – חובה לדעת וכיף ללמד ואחר כך רואים את התוצאות בתחרות – ואכן ראינו.
בסוף יוני נקיים את אליפות ליגת ILQHA לעונה זו ונכתיר את רוכב השנה ואת סוס השנה. בהצלחה לכולם

רותי ש.