חופשת סוכות – קבוצת "אביב" בפעילות שיא

תחילת חופש סוכות וההכנות בעיצומיהן - המאמן והשופט Klauss Fock שב אלינו מאוסטריה וכל מי שמכיר אותו ממש מתרגש לקראת בואו.
החווה של נילי ויעקב בחניאל – כן זו שעל המפה עם אלון ואופק וההוליווד של תמיר, נערכת לקראתנו ואיציק כבר שם עם המזנון הנייד להאכיל את כולם כל היום וכל הלילה. אלה שלא מכירים, החדשים שבקבוצה מתרגשים גם הם ממה ששמעו שמחכה להם –good time אמיתי עם מאמן מלהיב ואנרגטי.
ששי שבת והבוגרים עובדים קשה, בעקר על החלפות רגליים לקראת פתיחת המקצה הקשה לכל הדעות – ה-western riding
הבוגרים הצעירים יותר עובדים שוב על horsemanship ועל trail class . ימים ראשון ושני - יומיים של תחרויות ונראה שהם אין סופיות – 490 כניסות של בני נוער צעירים יותר וצעירים פחות וכולם לוקחים את הכל כל כך ברצינות.........מתלבשים בתלבושות המתאימות ומשתדלים להיות מקצועיים. ווסטרן פלז'ר והורסמנשיפ, hunter under saddle, hunt seat equitation שומנשיפ pleasure,horsemanship והכי קשה מכולם – הטרייל. כולנו מנסים להבין מאיפה המסלולים היצירתיים והקשים האלה!!!
והפעם ....הפתעה!! המאמנים הרימו הכפפה ומתחרים בינם לבין עצמם בפלז'ר ובטרייל. הפתעה נוספת – מקצה הפתעה!!!! תוך 5 דקות מתחלפים המוכנים לאתגר בסוסים ועולים על סוסים לא מוכרים ואחרי כמה דקות של התיידדות עם הסוס הלא מוכר מתחיל מקצה ווסטרן פלז'ר הפתעה. הכל הפתעה חוץ מהתוצאות.
ביום שלישי מתחילה הסדנא של ה"צעירים". לא בהכרח צעירים בגיל אך צעירים בקבוצה.
27 בני נוער בגילאים 13 עד 17. כולם מקשיבים, כולם מנסים לרכב את ההוראות באנגלית ולאחר מכן מתרגלים בצד עם המאמנים והמדריכים שבאו אף הם ללמד, לראות לרשום הערות ולעזור לצעירים – ומיותר לציין שחוץ מהמאמן האוסטרי כולם שם בהתנדבות.
לצעירים קצת קשה – רובם עדיין לא מסתדרים עם ההוראות באנגלית ואנחנו מנסים שהם יפיקו קצת ערך מוסף ומתרגמים אך ורק כשממש אין ברירה. בסוף הסדנא הם מבינים יותר ויותר ומניסיוננו עד סוף השנה אנחנו כבר מיותרים להם בתור מתרגמים.
יום חמישי, 7 לחודש אוקטובר ונותרו רק המדריכים בזירה – כולם עייפים וגם המאמן אך כולם סקרנים לנסות ולתרגל מה שראו כל השבוע וגם הרבה דברים נוספים.
רק מי שהיה שם יכל להבין כמה חשוב לקבל הערות – על מיקום הרגליים והגב ולא נשכח את הישבן והידיים.
האופנה במקצועות האול אראונד משתנה מיום ליום וחשוב להישאר מעודכנים - הפלז'ר של היום זה לא הפלז'ר של הלילה ......סתם......... !!!
והפטנטים בטרייל – לא הפסקנו לצחוק תוך כדי תרגול מעברים בין קורות ופינות בצפיפות כזו שאפילו הסוסים לא ידעו שהם יכולים.
לכולנו היה זה שבוע קשה במיוחד לאלה ששהו במקום כל השבוע.
תודה לנילי ויעקב ולצוות חניאל – לפי התוצאות בתחרות כדאי שנבוא גם לקראת התחרות הבאה שלכם.!!

קבוצת "אביב"