ילדי קבוצת אביב – מי הם הילדים האלה בכלל?

מי הם ילדי קבוצת "אביב". או חברי קבוצת הנוער של ה-ILQHA? אלה הם חבורה של בני נוער צעירים צמאים לידע שמוכנים לעבוד קשה על מנת לזכות ולקחת חלק בתכנית הנפלאה שמעמידה לרשותם העמותה הישראלית לסוסי קווטר.
הם גם מוכנים להגיע לכל אירוע שמקיימת העמותה שעות לפני כולם על מנת לעזור ולהכין את המקום וכשכולם הולכים הביתה לאחר האירועים תמיד תמצו אותם שם עוזרים לנקות ולסדר ולקפל ולאסןף את האשפה ש"נשכחה" בכל רחבי החווה המארחת.
הם מוכנים לנסות הכל ולהתנסות בה כל ויש המון מקצועות רכיבה שלא כולם מכירים עדיין בארץ אבל הדור הזה מכיר גם מכיר.
לחלק מבני קבוצת אביב עוד אין סוס פרטי – למרות שזה אחד הדרישות להשתייכות לקבוצה-א' אפשר לעמוד מול הרצון שלהם ללמוד ואנו עושים את כל המאמצים לדאוג להם לסוסים בסדנאות ולפעמים גם בתחרויות.
הנוער של קבוצת אביב מגיע מכל רחבי הארץ – מטבריה כרכור וורד הגליל דרך זכרון ובנימינה ועד לירושלים לערבה לקיבוץ אילת. המאפיין אותם זה הרבגוניות שלהם.
חלק באים ממשפחות בעלות אמצעים ורובם לא, אך כולם מוכנים לעזור ולתרום אחד לשני. הרבה דובר וסופר על בני קבוצת אביב המונה כ-25 בני נוער היום – והדבר השכיח ביותר שאנו שומעים הוא שהם השגרירים הטובים ביותר לישראל שהיו לנו בכל הזמנים. הם חוזרים מההרפתקאות שלהם בחו''ל ומייד מגיעים המכתבים מהמארחים:
I have been on the executive committee for over 4 years but never have I had such and experience as I have had hosting David and Eyal!
Mr Steve President AQHA
תסכימו איתי שזה שווה הכל