עמותה הישראלית לסוסי קווטר

נושאים לדיון ישיבת מדריכים

 1. נוהל התנהגות בהרשמה לתחרות – מועד אחרון יכובד!

 2. תשלומים – כרטיסי אשראי או צ'ק אצל המדריך או מחיר יקר יותר למי שמשלם במזומן ביום התחרות.(ניתן למסור כ.א. למשמרת ואז להביא מזומן)

 3. אחריות על הילדים בלילה שלפני התחרות – לא יישאר במתחם התחרות מי שלא מלאו לו 15 ללא ליווי מבוגר. מעל גיל 18 בלי מכתב מההורים שמשחררת את הביטוח של העמותה מכל תביעה במקרה של תאונה שלא בשעות הפעילות .

 4. מי שמעוניין להגיע מוקדם למגל יעשה זאת בתאום עם רותי ולא שלומי. במידה ושלומי ידרוש על כך תשלום ההנהלה תחליט מי ישלם את התוספת על סמך מספר המעונינים להגיע מוקדם.

 5. עלות התאים ועמדות הקשירה לא הובהרה לנו כמו שצריך השנה – העלות היא לפי יום ולא לילה - לא הגיוני שנגיע ביום חמישי בבוקר, נבלה בתאים עד יום ששי בלילה ונשלם על לילה אחד – שלומי קלט את זה מאוחר מדי ונוצרו מבוכה וכעס בנושא.

 6. צריך לעבור שוב על התוספת לספר החוקים ולראות מה דורש שינוי – לאחר התחרות הראשונה לא יתאפשרו שינויים.- דוגמאות – סוסי גוניור, נוביבוסים (סוסים ירוקים)- מתג שבור,מנוף, יד אחת ושתיים, מתי ומי עולה כתה ובאילו מקצועות,

 7. כל מדריך יודע את הניקוד של החניכים שלו ואם לא ידאג לדעת – עד האליפות קיבלתם אותו במייל ומי שצריך נשלח לו שוב -ילד שייכנס השנה שוב לנוביס כשצריך היה לעלות כתה יפסל תוך כדי התחרות.

 8. מה לגבי פרסים סוף שנה לנוביס? לאדוונס? כל נושא צוברי הניקוד המקסימלי?

 9. יציאה לאליפות אירופה- האם העמותה מציעה פרס לנוסע המתמיד – למנצח המתמיד? ייסגר בישיבת הנהלה.

 10. כמה דתיים יש באמת בליגה?? אנחנו מפספסים משהו?? ההורים רוצים להגיע והכי קל להם בשבתות.

 11. עליית מחירי המקצים ל65 ₪
ישיבת מדריכים 25.8.10
נוכחים - שרי פלורי גילי טלי שמעון איציק מירב שחר עומר (חלקית) חמי רותי ומורן
 1. גילי מציגה בפני כולם תכנית אמאטור שהוחלט על ידי ההנהלה ללכת עליה במידה ולא תעלה לעמותה כסף. הכוונה לקיים ליגת אמטור עם סדנאות ושיפוט משלהם ולצרף אליהם את רוכבי האופן של נבחרת הנוער שיתחרו בהגרלה על סוסים מושאלים (השייכים לאמטור)

 2. תהיה פניה לגל לעשות בהתנדבות את ההרשמה לתחרויות – במידה ולא מירב הציעה לעשות את ההרשמה. ( בסיכומו של דבר ארבל תמשיך לעשות את ההרשמה עם מירב יובל.)

 3. השנה לא ימסרו פרסי ניקוד גבוהה ביותר לרוכבי נוביס – וזאת כדי לעודד אותם לא להישאר שם.

 4. סוסי נוביסוס, כמו סוסי גוניור, ירכבו בכתות אופן עם מתג שבור ושתי ידיים או מנוף ויד אחת .בסיום העונה יעברו לסיניור העונה מתחילה בסוכות. להבהרה- לפי חוקי AQHA אליהם התחייבנו להתחבר ב-2007 בנוער סוסי גוניור וסיניור רוכבים בכתה אחת – סוסים ירוקים רוכבים בכתה נפרדת – החלטת הנהלה מתאריך 30.8.10 שסוסים ירוקים ירכבו בקטגוריה משלהם וסוסי ג'וניור ירכבו עם סיניורים לפי ספר החוקים האמריקאי.

 5. עלה שוב נושא חווה חילופית למגל – שמעון דין יקבל פירוט של הקריטריונים לחווה מארחת וייגש לבדק את נצר סירני. בכל מקרה התחרות הראשונה השנה תתקיים במגל שמעון התבקש לא להתעכב.

 6. רותי תבדק אפשרות להוזיל מחירי תאים למי שבא גם לסדנא וגם לתחרות .
  שלומי הוריד את המחיר למי שמגיע ל-5 ימים ל90 ש"ח ליום התשלום עבור תאים, עמדות קשירה ולינה הילדים – מול העמותה ולא מול שלומי - הרשמה עדיין אצל מורן התשלום מראש בכרטיס אשראי או כרטיס למשמרת ומזומן לפני תחילת האירוע!!

 7. נבקש משלומי לנסות לשפר את נושא המקלחות + לפתור את בעיית המגורים של המדריכים הזקוקים למקום לינה בימים שבין התחרויות.
  שלומי יארגן מקלחת נוספת אליה יוכלו להגיע הילדים להתקלח שלומי יעשה מאמצים לארגן חדר נוסף למדריכים

 8. ההנהלה הודיעה חד משמעית שלא יישאר ילד מתחת לגיל 15 באזור התחרות ללא ליווי של מבוגר מעל גיל 18 מרגע סיום התחרות ועד לתחילתה למחרת בבוקר. בני ה15 עד 18 יביאו אישור מההורים שהם נשארים באחריות ההורים במידה ואין להם מלווה מטעם החווה שלהם

 9. הוחלט להחזיר את הרצף הורסמנשיפ פלז'ר לתחרויות

 10. לא ישנו סדר מקצים בתחרויות – לעומת זאת ננסה להכין סדר יום קצת יותר מדויק – כרוך בהרשמה בזמן – בכל מקרה לא יקדימו מקצה ממה שפורסם אלא רק יאחרו במידת הצרך.

 11. מחירי מקצה 65 ₪ כרטיס מתחרה לנער 75 ₪ לשנה .

 12. יש מספיק דתיים שיצדיקו המשך שמירה חגים ושבתות.