עמותה הישראלית לסוסי קווטר

נושאים לדיון לישיבת הנהלה בכחול- הנהלת הקבוצה
 1. סיכום יציאה לאליפות אירופה – מסקנות לשנים הבאות. רותי המליצה לא לצאת שוב על סוסים מושאלים ולא מוכרים לאליפות אירופה אלא אם כן מצרפים למקצים מקצי נוביס. הסיבה- יש יתרון ענק לילדים שמגיעים על סוסים של עצמם אותם הם מכירים שנים ובגלל שעלות ליציאה היא כל כך עצומה והסיכוי לנצח כל כך זעום זה נראה לה חבל על הכסף. מורן לא מסכימה עם רותי וטוענת שצריך לאפשר כן אבל ליידע את ההורים ולהחתים אותם על כך שהענין ברור לבם על מנת שלא יבואו בהמשך בטענה שלא ידעו. דנה מסכימה איתה אך טוענת שלטובת הענף בארץ מומלץ להמליץ למשפחות בחום לקנות סוס פרטי לילד ולהשקיע בו.
 2. תקציב העמותה – אפשרות שימוש בכספים ליותר מאשר גביע אומות עולם רותי – יש היום בעיה עם בני נוער שמצטרפים לעמותה בגיל שבו אין להם סיכוי להתברג לגביע אומות עולם וכשהם מבינים זאת הם מתייאשים ופורשים מהמערכה . – פחות ילדים....המחירים עולים לכולם. גילי העלתה רעיון שאם אפשר יהיה להפריש חלק מתקציב העמותה ליציאה לאירופה יהיה לנו עוד ילדים שיוכלו לצאת להתחרות בחול. מורן רותי ודנה בעד – בהסתייגות שעל מנת לקבל סבסוד זה מהעמותה יהיו חייבים לעמוד בקריטריונים של העמותה ולקחת חלק בכל הפעילויות במהלך שנתיים. אם לא יעמדו בדרישה זו המימון כולו יהיה פרטני. הסכום אותו נקצה ליציאה לאליפות אירופה יידון בהרכב מלא של ההנהלה.
 3. מנהל הספורט – פגישה עם שלמה סביה ואורי שפר בנושא – רותי נפגשה עם פייר אולט שישמח לתת יד למאמנים שאינם ריינרים אם יתאפשר לו מורן הציעה לקחת על עצמה תיק זה מורן מוכנה להיות בקשר עם מנהל הספורט בנושא קורס מאמנים והיא תיקח איתה נציג או שניים מועדת נוער לפגישה זו. היא בקשה שרותי תנחה אותה – רותי מסכימה.
 4. תחרות וסדנא בפברואר - לקיים רק סדנא לימודית ללא דירוג. אושר
 5. הוספת תחרויות וסדנאות נוספות לכתות האופן ולקבוצה שיוצאת לגביע אומות העולם ולשלב אותם עם האמאטורים שמספרם עולה. צריך לחשוב איך ומתי לחבר עם האמטור ולהוריד אותם מתחרויות הילדים הקטנים שמסתיימות ממילא מאד מאוחר. יש הסכמה צריך למצא דרך.
 6. לנסות שוב לקיים תחרויות ריינינג לנער בלבד- יש בעמותה מספר בני נוער שרוצים לעשות גם ריינינג ויש מספר מאמנים שרוצים אף הם להצטרף. צליל אלימלך מוכנה לעזור עם פרויקט זה – גילי שחלק מנעריה מתחילים לעשות ריינינג מעונינת לעזור כאן. יש הסכמה לתת להן לנסות. צריך להפגש עם המכללה או עם יעקב גוטוויין לקבלת הצעת מחיר לקיום הריינינג אצלם. יעקב רוצה שנחשוב גם על קאטינג לנוער אבל נדון על זה בפגישה איתו.
 7. לשכור שומר ללילות בתחרויות במחיר של 10 ₪ לסוס ללילה- יותר מדי סוסים מטיילים בלילות. הוחלט לשכור שומר במחיר עלות (מחיר שומר לחלק למספר הסוסים) התשלום לעמותה שתיתן תשלום לשומר. ולנסות להוריד להם קצת במחיר – שומר מקבל הים 300 ₪ ללילה
 8. פגישה מחודשת עם ההתאחדות – דיווח רותי לא נוכל לפנות ליו"ר מנהל הספורט או למבקר המדינה עם מכתב על חוסר שיתוף פעולה מלפני שנתיים- צריך משהו עדכני יותר - את הפרוטוקול תכתב מורן עם קופי, וכולם יחתמו עליו – כולל יו"ר ההתאחדות. מורן מבקשת שלא היא זו שתכתב את הפרוטוקול. נבקש מאדם אחר שיהיה נוכח לרשום פרוטוקול עם נייר קופי ושני הצדדים יחתמו עליו.
 9. שונות – הוחלט לנסות לבנות תכנית מילגה לנער או נערה מוכשרים במיוחד כדי לעזור להם לקחת חלק בתמורה לעבודה. כל הצוות הקודם מתגייס לצהל ולכן צריך הרבה עזרה השנה סיכום המשך – מיועד למנהלות הקבוצה מורן דנה רותי
 10. לצרף ל 6 הנערים שבא'1 ילדים נוספים מהבוגרים כדי
  1. לעזור במימון קבוצה זו (במיוחד בפברואר)
  2. לתת קצת יותר פלפל למפגשים – הילדים שיצטרפו יעשו זאת רק אחרי מיון של אחד המאמנים שמגיעים מחו"ל או מרצונם עם הבנה שאינם יוצאים לחול השנה.
  נצרף עד שנגיע ל-12 נערים בקבוצה – מספר זהה למה שהיה בשנים קודמות. ה-6 אינם מיועדים לגביע אומות עולם
 11. בהמשך- כלומר בשנת 2012 – כל מי שהיגיע לגיל 16 ייכנס לקבוצה הבוגרת אחרי המלצת מאמן מחו"ל וינסה להידרג לגביע אומות עולם. יש הסכמה
 12. מאמנת הקבוצה – צריך להחליט סופית את מי מעסיקים. רותי תביא אופציות לפגישה הבאה וההנהלה תדון בכך
על המקור בכתב יד חתומות מורן ורותי