השתתפות נבחרת ישראל לנוערILQHA אליפות אירופה 2009 קרוייט , גרמניה

ארבע בנות מוכשרות ואמיצות ומאמנת אחת יצאו מטעם העמותה הישראלית לסוסי קווטר להתחרות באליפות אירופה.
למה אמיצות ? כי הן רכבו מול טובי הרוכבים באירופה בגילם על סוסים שהכירו רק שבוע לפני התחרות .
ומוכשרות כי למרות הקשיים שתיים מהן , טל ריינר ומיי פורת דורגו רב הזמן באמצע – במקומות מכובדים בין 10 ל-12 מתוך 27 רוכבים במקצה ואנו גאים בהן!


גיל קוויט

טל ריינר

מעין רז זכתה במקומות רביעי פעמיים וששי פעם אחת בהנטר אנדר סאדל (אינגליש) ועלתה לגמר במקצוע זה ואילו גיל קוויט זכתה במקום שלישי ובמקום שביעי בטרייל ועלתה לגמר במקצוע זה ובמקום שלישי ועשירי בהורסמנשיפ ועלתה לגמר גם בהורסמנשיפ.
כמובן שלא כל הסוסים עליהם זכו הבנות לרכב היו שווי ערך ובגמר היינו קצת פחות גיבורים......אך לא היה במקום אדם שלא התפעל וברך את הבנות המוכשרות על הצלחותיהן ועל יכלת הרכיבה והתצוגה שלהן, ואנחנו כמובן השמנו מרב נחת!!
ביום שבת בערב התקיים ה-nations cup. התחרות החלה במצעד הנבחרות ולאחר מכן התמודדו הבנות בטרייל, הורסמנשיפ, פלז'ר וריינינג. כמובן שכאן היה ברור שמול רוכבי האופן והאמאטור יהיה קשה – כי באמת שלא שולחים ילדים לעשות עבודה של מבוגרים – אך למרבית ההפתעה הגענו למקום השביעי וזה לא היה מקום אחרון וגם לא אחד לפני אחרון והיה ממש כיף!!
מקצועות הטרייל וההורסמנשיפ היו בחסות חיים צאס
אנחנו מקווים שבעוד שנתיים נוכל להביא סוסים מהבית ונהיה עוד יותר טובים, ואנחנו גם מקווים שיצטרפו אלינו רוכבים בוגרים שישתתפו בגביע האומות במקום הנוער. כולם עדיין מוזמנים לעלות על העגלה!!!!

רותי שדמות

מיי פורת

מעין רז